Запрошуємо на діалогову зустріч "Роль молоді в розвитку громади"

Дата: 08.08.2023 09:21
Кількість переглядів: 44

Фото без опису🗣 11 серпня 2023 року о 10:00 в приміщенні читального залу бібліотеки для дорослих в міському Палаці культури  відбудеться діалогова зустріч на тему: "Роль молоді в розвитку громади"/

🔹Запрошуємо до діалогу креативну і активну молодь!

🔹 У разі виявлення бажання взяти участь в обговоренні, повідомте про це до 10 серпня (до 14:00) за  тел.: +380969706252.

🔹 Відзначимо, що проєкт “Лабораторії творчого діалогу в громадах” реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» в 120 громадах з 12 областей України і є однією з перших масштабних ініціатив впровадження діалогового підходу в застосуванні інструментів участі на локальному рівні.

🔹 Проєкт реалізується в рамках програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень