12 серпня - День молоді

Дата: 12.08.2023 08:26

Фото без описуВітаємо молодь Ватутінської міської територіальної громади зі святом – Днем молоді! Ви неймовірна рушійна сила позитивних змін та велика основа збереження і процвітання нашої української нації.

Українська молодь мужньо захищає Батьківщину, невтомно волонтерить, наполегливо підіймає економіку, невпинно створює соціальні ініціативи, прагне і мріє, та прикладом своїм надихає усіх нас.

Пишаємося вами і дякуємо за вашу наполегливість, відчайдушність, позитивну енергію та прагнення зробити багато добрих й необхідних справ у теперішній непростий час.

Зичимо кожному з вас міцного здоров’я, добра та натхнення, впевненості в своїх силах і завтрашньому дні, мирного неба, злагоди в родинах та великої перемоги українського народу у справедливій боротьбі за правду, самостійність й незалежність, за право України бути процвітаючою європейською державою!

Перемога буде за нами!

Слава Україні! Слава українській молоді!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, Ватутінська міська рада та її виконавчий комітет