Прагнеш змін в громаді та піклуєшся проблематикою адаптації ВПО?!

Дата: 15.08.2023 14:14

Фото без описуМи раді повідомити, що оголошуємо міні-конкурс підтримки локальних ініціатив для ВПО в громадах Черкаської області “Зміни заради інтеграції ВПО”.

Громадська організація «Проти Корупції», оголошує конкурс з підтримки локальних ініціатив мешканців Черкаської області. Враховуючи воєнний стан в Україні, конкурс спрямовано в першу чергу на подолання проблем адаптації ВПО у громадах, які виникли внаслідок війни.

У межах проєкту передбачається підтримка громадських ініціатив щодо оригінальних та соціально-значущих міні-проєктів, які сприяють:

✔️участі ВПО у місцевому самоврядуванні;

✔️ розвитку ініціатив, які сприяють вирішенню соціальних проблем в громаді (ВПО, діти—переселенці, соціально-незахищені верстви населення);

✔️розвитку соціального підприємництва, особливо із залученням переселенців та членів територіальних громад.

Конкурс відбуватиметься у декілька етапів:

ЕТАП 1 - до 25 серпня приймаємо заявки концептів на електронну пошту 📧shtabkr@gmail.com з приміткою «На конкурс «Зміни заради інтеграції ВПО!»».

Форма концептуальної заявки тут - http://surl.li/jziuq

ЕТАП 2 – 28 серпня 2023 року конкурсна комісія відбере переможців першого етапу та запросить їх на співбесіди;

ЕТАП 3 – для п’яти ініціативних груп (переможців), буде проведено в їхній громаді одноденний начальний семінар орієнтовно відбудеться до 15 вересня;

ЕТАП 4 - до 30 вересня переможці конкурсу першого етапу повинні будуть заповнити повну аплікаційну форму, яка буде їм надана пізніше, та надіслати їх на електронну адресу: 📧 shtabkr@gmail.com

Подані до Проєктної команди матеріали, незалежно від результатів розгляду, заявникам не повертаються.

Рішення конкурсної комісії щодо проекту остаточне і перегляду не підлягає. Рішення не рецензується.

Діяльність описана в концептуальній ноті може бути частиною великого проєкту та мати співфінансування з інших джерел.

УВАГА! Проект повинен тривати до 2 місяців та завершитись до 30 листопада 2023 року.

ГО «Проти Корупції» НЕ надає заявникам кошти, а оплачує придбання певних товарів чи надання послуг.

В рамках діяльності можуть бути оплачені (не обмежується цим переліком):

- Транспортні послуги;

- Послуги з оренди приміщень та обладнання;

- Придбання обладнання (крім оргтехніки) та розхідних матеріалів;

- Створення сайту та його підтримка тощо;

- Проведення заходів, кампаній.

⚠️Програма не передбачає оплату:

- Заробітних плат та гонорарів;

- Податків та кредитів;

- Банківських послуг;

- Адміністративних витрат;

- Оплати зв'язку телефонного та Інтернет

У конкурсі можуть брати участь:

— зареєстровані громадські, благодійні, некомерційні організації;

— окремі особи та неформальні ініціативні групи.

У конкурсі не можуть брати участь:

— політичні партії і рухи, органи муніципальної, представницької і виконавчої влади, релігійні організації, комерційні структури, громадські організації політичного спрямування.

За консультаціями з приводу заповнення заявок звертайтесь електронною поштою: shtabkr@gmail.com

✔️ Про результати конкурсу учасників повідомлять 📧 електронною поштою, або іншим способом комунікації до 30 серпня 2023 року.

Конкурс оголошено в межах проєкту "Адвокація місцевих політик ВПО", що реалізується ГО "Проти Корупції" в межах проєкту "Фенікс," що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Європейського Союзу.

Хто бажає взяти участь у конкурсі просимо звертатись у сектор економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Ватутінської міської ради до Тарарук Марини Олександрівни (кабінет №9) або по телефону 098-751-78-38.