Громада дбає про своїх захисників
Кожного дня нашим захисникам доводиться у надзвичайно складних умовах вигризати кожен сантиметр рідної землі з рук окупантів, звільняючи її від московитської нечисті. Але попри всі труднощі та незгоди вони впевнено крокують до перемоги, а ми у свою чергу робимо все від нас можливе для її наближення.
Протягом тижня ⤵️:
➡️ військовослужбовцю, який перебував в короткостроковій відпустці, надано 15 банок каші з мʼясом, 15 банок тушонки, 1 баклажка квашених огірків, 5 банок огірків маринованих, 4 банки помідорів маринованих та 1 маскувальну сітку
➡️ волонтеру, який їде на Чернігівщину, передано 24 банки тушонки, 24 банки каші з м’ясом, 2 баклажки квашених огірків, 12 банок огірків маринованих, 2 банки помідорів маринованих
➡️ військовослужбовцю надано 2 плитоноски, 2 шт тактичних навушників, 2 медичні аптечки
➡️ для потреб 7 Державної пожежно – рятувальної частини 4 Державного пожежно – рятувального загону Головного управління ДСНС передано 12 турнікетів
➡️ БО "Єдність та порозуміння" видано військовому засоби гігієни для 13 осіб та батальйону, що формується, 30 кирок з ручками
Щира подяка⤵️:
✅ БО "Єдність та порозуміння", яка продовжує активно працювати по закупівлі необхідних для захисників речей
✅ працівникам структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету, установ та організацій, активним членам громади за щоденне плетіння маскувальних сіток, які нині край потребують наші військові
✅ працівникам дитячої дошкільної установи №6 "Світлячок" за консервування огірків та помідорів
✅ всім, хто допомагає військовим, веде волонтерську діяльність, діями і молитвами підтримує Збройні Сили України
ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО ВСІХ - хто може приділити частку свого часу – приходьте у сесійну залу міської ради, де кожен зможе долучитись до плетіння сіток для маскування позицій та техніки наших бійців
🇺🇦 Єднаємось! Працюємо! Допомагаємо! Адже перемагає в цьому житті тільки той, хто переміг сам себе, хто переміг свій страх, свою лінь, і свою невпевненість.