Незалежність доводимо щодня – це гасло цьогорічного святкування Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2023 00:20
Кількість переглядів: 143

Фото без описуАктом проголошення незалежності України у 1991 році незалежність була відновлена, що є важливим кроком до повернення історичної справедливості.

Розпад найбільшого тоталітарного режиму — СРСР — певною мірою відбувся завдяки відновленню незалежності України. Та злочинний, терористичний режим повернувся у вигляј російської федерації.

Починаючи з 2014 року українці воюють на фронті, волонтерять, працюють у тилу. З 24 лютого 2022 року весь наш народ та громадяни України з новою силою доводять щодня незалежність своєї держави як найвищу цінність, а також неодмінну умову реалізації власної свободи та своїх прав. Ми усвідомлюємо, що нині  йдеться далеко не лише про території i кордони, сьогодні йде кривава боротьба за саме існування Українського народу, на знищення якого зорієнтований агресор.

Україна ні на кого не нападала, завжди сповідуючи ідеали миру й демократії, виявляючи повагу до чужих кордонів, міжнародного права та незалежності інших держав. Зазіхаючи на  державний суверенітет і незалежність України, кремлівський режим спровокував розбалансування чинної системи колективної безпеки на європейському континенті, та, м'яко кажучи, несприятливі наслідки планетарного масштабу.

 

Нині увесь цивілізований світ розуміє, що незалежна сильна Україна — надійний форпост його стабільності i спокою. Навіть в умовах широкомасштабної російської агресії наша держава, поміж тим, продовжує робити все, аби забезпечувати продовольством країни, які цього потребують, надавати гуманітарну й інші види допомоги у зонах стихійних лих та виконувати решту функцій, притаманних нормальній сучасній країні — суб'єкту міжнародних відносин.

Зустрічаючи другий рік поспіль річницю своєї незалежності у стані повномасштабної війни, яка триває майже 10 років, Україна гідно тримає удар і демонструє непересічні спроможності наших сил оборони та цивільного населення захищати державу і звільняти свою землю від окупантів.

Єднання Українського народу навколо захисту своєї держави, незалежності та європейського вибору, феноменальна стійкість та сміливість українців, наша ефективна офіційна і народна дипломатія сприяють потужній підтримці України цивілізованим світом та  ще яскравіще на контрастах підкреслюють справжню личину покидьків і васалів кремлівського режиму, від яких день за днем відвертається кожен, хто має гідність і самоповагу.

Сильна незалежна Україна — це людиноцентрична держава, у якій зацікавлений світ. Відстоюючи власну незалежність сьогодні, убезпечуємо народи Європи від можливих посягань з боку агресора, стверджуємо гідне місце нашої країни у сім'ї  цивілізованих європейських держав.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень