Вклонились пам'яті Героїв, які виборювали незалежність

Дата: 24.08.2023 10:07

Фото без описуСьогодні ми відзначаємо 32-у річницю незалежності нашої найкращої у світі держави – України! Країни, яка нині у тяжкій боротьбі відстоює своє право на існування, на гідне життя у мирі, злагоді і з щасливим майбутнім.

На жаль шлях до цього рясно окроплений кров'ю наших захисників і захисниць, які стоять могутньою стіною, щоб ворог не пройшов далі, хто відвойовує у ворога наші території, хто повертається додому на щиті, ставши до лав Небесного Воїнства, заради кожного з нас.

З метою вшанування тих, хто загинув за Україну, хто положив на вівтар майбутньої перемоги свої  життя, сьогодні у Сквері "Пам'ять" керівництво громади та містяни поклали квіти до пам'ятника "Пам'яті Небесної Сотні та Пам'яті Учасників АТО" та вшанували священну їх пам'ять хвилиною мовчання.