Урочистості з нагоди Дня незалежності України

Дата: 24.08.2023 20:54

Фото без опису32 роки тому було відновлено справедливе і багатовікове прагнення українців жити у вільній від чужого впливу країні, розмовляти своєю мовою, сповідувати свою віру, жити по заповідям предків, зберігати спадщину та розвивати свою культуру.

З нагоди Дня незалежності України сьогодні у громаді відбулись урочистості. Зі святом містян та гостей громади привітав міський голова Олександр Заборовець.

Він подякував захисникам і захисницям, які проявляють стійкість, сміливість, мужність і відвагу та дають належну відсіч окупантам, поступово звільняючи тимчасово захоплені ворогом території та наближаючи перемогу.

Також висловив щирі слова вдячності всім, хто живе у громаді, за наполегливу працю, за потужне волонтерство, за допомогу Збройним Силам, за терпіння, стійкість і єднання, які доводять міць української нації.

Побажав всім міцного здоров'я, злагоди і достатку, наснаги у всіх справах, а також терпіння, міцності духу, непохитної віри в те, що вже скоро у нас все буде добре і щоб 33-ю річницю незалежності нашої держави ми святкували під мирним небом.

Оскільки у неділю 27 серпня відзначається День громади та День шахтаря, то прозвучали вітання і з цими святами.

Міський очільник провів церемонію нагородження.

📜Почесними грамотами Черкаської обласної ради були відзначені Олег Володимирович Заглядов та Петро Вікторович Мацепа - за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадську й благодійну діяльність.

📜Почесні грамоти Ватутінської міської ради міський голова вручив:

• з нагоди Дня Незалежності України:

️ Тетяні Борисівні Ільченко - провідному фахівцю із соціальної роботи Ватутінського центру соціальних служб,

️ Владиславу Олеговичу Могилі - волонтеруВатутінського осередку громадської організації "СІЧ".

• з нагоди Дня Ватутінської міської територіальної громади:

️ Красілічу Віктору Олексійовичу- керівнику 7 ДПРЧ 4 Державного пожежно – рятувального загону Головного управління ДСНС України в Черкаській області,

️ НазбаруНадіму, лікарю– хірургу, завідувачу загально-хірургічного підрозділу Ватутінської міської лікарні,

️ Половинку Василю Андрійовичу - столяру 4 розряду автотракторної експлуатаційно – ремонтної служби Ватутінського комунального виробничого підприємства "Водоканал",

️ Шевченку Михайлу Дмитровичу - лікарю  ортопеду-травматологу загально-хірургічного підрозділу Ватутінської міської лікарні.

📜Почесними грамотами виконавчого комітету Ватутінської міської ради  відзначені:

• з нагоди Дня Незалежності України:

️Галанський Віталій Миколайович, робітник з благоустрою 2 розряду Ватутінського виробничого управління житлово – комунального господарства,

️Ніколенко Вікторія  Юріївна, головний спеціаліст відділу бухгалтерської звітності, обліку та господарювання виконавчого комітету Ватутінської міської ради,

• з нагоди Дня Ватутінської міської територіальної громади:

️Візіченко Ніна Іванівна, ветеран праці, жителька села Стецівка,

️Карасьова Олена Олегівна, провідний фахівець із соціальної роботи Ватутінського центру соціальних служб,

️Кудрій Петро Петрович, директор товариства з обмеженою відповідальністю "ІҐДРА",

️ Лисогор Валентина Олексіївна, ветеран педагогічної праці, жителька села Чичиркозівка,

️Цвященко Олена Василівна, волонтер громади, жителька селаЮрківка.

- з нагоди Дня шахтаря ветерани шахтарської праці:

️ Ліннік Юрій Степанович,

️ Ліщенко Микола Минович,

️ Сибірко Леонід Васильович.

📜З нагоди Дня Незалежності Подяку міський голова вручив начальнику відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи виконавчого комітету Ватутінської міської ради Сергію Анатолійовичу Чадному.

Також містян зі святом привітав керівник Ватутінського осередку громадської організації "СІЧ" Ярослав Лупаїн. Від імені обласної громадської організації він вручив Ватутінській громаді Подяку за значну допомогу нашим бійцям. Подяку отримав міський голова.

Подяки також отримали члени Ватутінського осередку.