На  благодійних заходах до Дня Незалежності у громаді збирали кошти для ЗСУ

Дата: 24.08.2023 21:26

Фото без описуЗ нагоди Дня Незалежності сьогодні у громаді відбулось два благодійних заходи:  ярмарок "Україна – вільна і незалежна держава" та концерт, підготовлений мистецькими колективами громади.

На ярмарку її відвідувачі могли придбати різноманітні патріотичні сувеніри, національного спрямування вироби з бісеру, вишивки, поробки, вишиванки,   смаколики.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Концертна програма була насичена. Виконавці підготували номери, які вражали своєю щирістю та майстерністю.  Порадували своїми виступами: студія естрадного вокалу «Ліга співу», оркестр народних інструментів, народний аматорський жіночий вокальний ансамбль  «Веснянка», народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Оберіг», ансамбль народної пісні «Калина», Тріо «VictoryVoices» та сольні виконавці Ольга Матвійчук, Тетяна Кущова, Анастасія Пахнюща.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Також жителі громади могли ознайомитись з патріотичною виставкою творів художника Івана Поперечного.

Для діток працювали атракціони.

Під час благодійних заходів було зібрано близько шести тисяч гривень. Ці кошти будуть зараховані на рахунок  благодійної організації "Єдність та порозуміння" і спрямовані на придбання необхідного для наших Воїнів.

Фото без описуФото без опису

Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів. Разом – ми непоборна сила, яку не здолати ніякому ворогу.