Остання неділя серпня - День шахтаря!

Дата: 27.08.2023 00:23

Щиро вітаємо з професійним святом ветеранів шахтарської праці громади!

Сьогодні гарна нагода висловити слова глибокої вдячності людям, завдяки яким наше місто з’явилось на мапі України, які своїм професійним покликанням, самовідданою і мужньою працею вписали не одну славну  сторінку трудової історії нашого краю.

І хоча вугільна промисловість, яка колись була економічною основою міста,  для нас вже минувшина, шахтарські традиції продовжують жити чи не в кожній родині громади.

Шановні ветерани-гірники! Ви присвятили своє життя благородній місії – давати людям тепло і світло, працюючи в надважких умовах, щоденно ризикуючи своїм здоров’ям і життям.

Сьогоднішнє свято – це вірність справжній чоловічій дружбі. А ще – день пам‘яті тих, хто не повернувся із забою – вічна їм пам’ять!

Щиро бажаємо всім колишнім шахтарям та їх родинам міцного здоров’я, сімейної злагоди, мирного неба, радості і достатку  та тепла у серці. Несіть із гордістю шанобливе звання ветеранів шахтарської праці.

Зі святом вас!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, Ватутінська міська рада та її виконавчий комітет