Запрошуємо на форум правових реформ

Дата: 28.08.2023 16:56
Кількість переглядів: 33

Фото без описуЗапрошуємо інститути громадянського суспільства на ІІІ Форум правових реформ для громадянського суспільства: стати сильнішими під час війни. 

Захід відбудеться 14–15 вересня 2023 року в Києві. 

Форум організовано командою проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) до третьої річниці презентації Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні та до Тижня громадянського суспільства України.

 🔈Форум є майданчиком для всеукраїнської дискусії про прогрес у покращенні правового поля для діяльності організацій громадянського суспільства в умовах повномасштабної війни Росії проти України. 

Цьогорічний Форум має на меті: 

  • презентувати та обговорити успіхи, перемоги та виклики у втіленні в законодавстві України положень Карти правових реформ для громадянського суспільства;
  • презентувати оновлений Розділ 5 Карти правових реформ “Розвиток волонтерської діяльності”;
  • напрацювати рекомендації для подальшого оновлення Карти правових реформ для громадянського суспільства;
  • сформувати завдання для ОГС та влади щодо відновлення та відбудови України;
  • визначити пріоритети для покращення правового середовища діяльності ОГС.

Захід відбудеться у комбінованому форматі (офлайн/онлайн). Офлайн участь передбачена для спікерів та спікерок та зареєстрованих учасників й учасниць. Місце проведення та посилання на відеотрансляцію буде повідомлено зареєстрованим учасникам та учасницям. Захід організовується з дотриманням обмежень воєнного стану та вимог безпеки. 

📘З програмою Форуму ви можете ознайомитись за цим посиланням (оновлюється).

❗️Зареєструватись на участь у Форумі можна за цим посиланням.

Робочі мови заходу – українська та англійська (забезпечується синхронний переклад). 

Нагадаємо, що Карта правових реформ для громадянського суспільства в Україні — це аналітичний, візійний та полісі-документ, що містить бачення громадянського сектору щодо пріоритетів реформування та покращення правового середовища для організацій громадянського суспільства України на 2021-2025 роки. Під час розробки документа з березня по серпень 2020 року було залучено більше 200 експертів та представників ОГС з усієї України, представників міжнародних організацій, органів державної влади та бізнесу з більше, як 150 організацій. 

Зареєструватись на Форум

Якщо Ви маєте додаткові питання, звертайтесь до Анни Ісічко, координаторки проєкту "Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України" ЦЕДЕМ поштою a.isichko@cedem.org.ua або у ФБ або до Володимира Куделі, менеджера проєктів ЦЕДЕМ поштою kudeliave@gmail.com або у ФБ.

Форум організовано у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень