Про мікрогранти на розвиток власного бізнесу

Дата: 28.08.2023 17:29

Фото без описуШановні суб’єкти господарювання, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 №738 на відкриття або розвиток власного бізнесу надаються мікрогранти терміном на 3 роки.

Обов’язкова умова отримання мікрогранту - створення нових робочих місць в залежності від суми мікрогранту, розмір якого становить не менше 50000 грн. та не перевищуює 150000 грн. у випадку зобов’язання отримувача створити одне робоче місце. При отриманні 250000 грн. створюється не менше  двох робочих місць.

Мікрогранти надаються для покриття таких напрямів витрат:

• придбання обладнання, транспортних засобів, які будуть використовуватися в комерційних та виробничих цілях;
  • закупівля ліцензійного програмного забезпечення, свійських тварин та птиці, багаторічних насаджень, садженців, посівного матеріалу, сировини, матеріалів, товарів та послуг, пов’язаних з реалізацією бізнес – плану;
  • послуги маркетингу та реклами;
  • орендна плата за нежитлове приміщення чи обладнання;
  • лізинг обладнання;
  • використання у підприємницькій діяльності прав інших суб’єктів господарювання(комерційна концесія).

Для участі в програмі необхідно подати такі документи:

• заяву на отримання мікрогранту, яка формується засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг(Портал Дія);
  • бізнес-план затвердженої форми щодо створення нового або розвитку діючого бізнесу.

Для отримання більш детальної інформації звертатися у Ватутінський відділ Звенигородської філії Черкаського ОЦЗ за адресою: м. Ватутіне, вул. Зоряна, 18б, контактний телефон:0682864641