Запрошуємо перевізників взяти участь у конкурсі

Дата: 31.08.2023 12:16

Фото без описуВідповідно до ч. 1 ст. 43 Закону України „Про автомобільний транспорт“, визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування здійснюється виключно на конкурсних засадах.

З метою забезпечення транспортним сполученням населення області, залучення найбільшого кола перевізників-претендентів до участі в конкурсі та визначення переможців на переважній кількості об’єктів, інформуємо про проведення 21.09.2023 конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області.

З детальною інформацією можна ознайомитись на сайті Черкаської ОВА в  розділі „Діяльність ОДА“, рубриці „Конкурси, тендери, аукціони“ (http://surl.li/iotff).