Вітаємо з початком нового навчального року

Дата: 01.09.2023 08:33

Фото без описуДорогі школярі, гімназисти та ліцеїсти! Шановні педагоги та батьки!

Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року!

📚 Свято першого дзвоника – це завжди особливе і яскраве свято, насичене емоціями, враженнями, яке змушує хвилюватись не тільки дітей, а й педагогів та батьків.

📚 Цей навчальний рік знову розпочинається в умовах війни і ми щиро дякуємо нашим воїнам, завдяки мужності яких діти мають можливість розпочати навчання, вчити правдиву історію України, а не вигадки з московських боліт.

✨ Впевнені, що за школою сумують не лише школярі, а й педагоги та батьки, адже випробування, які принесла нам війна, показали для багатьох справжню цінність живого спілкування та шкільної дружби.

💐 Щиро бажаємо усім учасникам навчального процесу мирного неба, навчання без "тривог", щоб нічого не заважало насолоджуватись пізнанням цікавих сторінок книги Знань.

💐 Педагогам бажаємо плідної праці, натхнення у благородній справі – виховання підростаючого покоління та навчання різноманітним предметам,  які відкривають перед школярами новий світ можливостей.

🔹🔸 Успішного та мирного навчального року всім вам, дорогі друзі!

🔹🔸 З Днем знань! Слава Україні! 🇺🇦 Слава ЗСУ! 🇺🇦

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет