Допомагати воїнам - справа благородна
🔹🔸 Якщо нація об'єднана у прагненні до досягнення спільної мети – її не здолати. В цьому міць Українського народу, який понад усе жадає на своїй землі миру. Тому і не припиняється робота по допомозі нашим захисникам, які захищають країну від ворога.
🔷 Протягом тижня ⤵️:
➡️ волонтеру Юрію Мамайсурову для доставки бійцям на Донецький і Запорізький напрямки надано: 20 банок тушонки, 2 3-л бутлі квашених огірків, 5 кг паштету з сала, 10 кг борошна, 4 маскувальні сітки
➡️ голові Ватутінського осередку ГО "СІЧ", волонтеру Ярославу Лупаїну для формування передачі військовим на передову (Бахмутський регіон) надано маскувальну сітку
➡️ дружині військовослужбовця для передачі чоловікові надано маскувальну сітку
➡️ для передачі військовим, які служать на Донецькому напрямку, їх родичам надано 24 банки тушонки та 3 маскувальні сітки
➡️ через БО "Єдність та порозуміння" військовим, які перебували у короткостроковій відпустці, передано тактичні кросівки, бойову (тактичну) сорочку, 4 турнікети, військові штани та панаму, 2 футболки
🙏 Щира подяка⤵️:
✅ БО "Єдність та порозуміння", яка продовжує активно комунікувати з бійцями та їх родинами щодо формування потреб та працювати по закупівлі необхідних для захисників речей
✅ жительці села Чичиркозівка Ользі Залозі та секретарю міської ради Аллі Чорнобай за надання помідор для заготовки бійцям ЗСУ
✅ Наталії Єршовій та Тетяні Кислій за заквашування для потреб ЗСУ 120 літрів помідор
✅ Олені Степовій за закваску 7 3-л ємностей помідор для військових
✅ працівникам структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету, установ та організацій, активним членам громади за щоденне плетіння маскувальних сіток для ЗСУ, потреба у яких не зменшується
✅ всім, хто продовжує робити корисні справи для здобуття перемоги, діями і молитвами підтримує Збройні Сили України
🙏 ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО ВСІХ - хто може приділити частку свого часу – приходьте у сесійну залу міської ради, де кожен зможе долучитись до плетіння сіток для маскування позицій та техніки наших бійців
🇺🇦 Єднаємось! Станемо міцною стіною на захист держави і нас не здолати!