Вітання з Днем нотаріату України

Дата: 02.09.2023 10:47

Фото без описуЩиро вітаємо нотаріусів та їх помічників з професійним святом – Днем нотаріату!

Це свято людей, які своєю щоденною працею утверджують недоторканність конституційних прав і свобод громадян та непорушність букви закону.

В складних умовах воєнного стану ви продовжуєте працювати та надавати послуги населенню, яке цього так потребує.

З нагоди професійного свята бажаємо міцного здоров’я, злагоди та достатку в родинах, нових професійних звершень, незгасимої енергії, мудрості та виваженості, значних здобутків в ім’я розвитку й процвітання нашої держави.

Нехай в день професійного свята буде багато квітів, теплих слів і щирих побажань, подарунки будуть бажаними, а побажання найкращими.

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет