Ватутінська міська територіальна громада продовжує співпрацювати з Черкаським правозахисним центром.

Дата: 06.09.2023 18:13

Фото без описуСьогодні відбулось відкриття молодіжного хабу на базі Ватутінського центру соціальних служб.

Голова ГО "Черкаський правозахисний центр" Тарас Щербатюк обговорив з секретарем міської ради Аллою Чорнобай та керівником центру соціальних служб Світланою Лукашенко можливі формати та напрямки роботи молодіжного хабу, його направленість та подальшу співпрацю.

Були підписані матеріали про співпрацю, а також передано для потреб молодіжного хабу інформаційні матеріали, розмальовки, фарби, фломастери та мультимедійний комплекс (ноутбук, проектор та екран.)

Також з директором Стецівської гімназії Олександром Сабадиром обговорили плани організації роботи учнівського хабу, який вже було відкрито раніше на базі їх навчального закладу і для якого громадською організацією передане відповідне обладнання.

Щиро сподіваємось, що молодіжний та учнівський хаби стануть улюбленим місцем  проведення цікавих заходів активної молоді громади.