Наша недбалість може коштувати комусь життя

Дата: 08.09.2023 11:01

Фото без описуДотримання Правил благоустрою території Ватутінської міської територіальної громади,- є обов'язком кожного.

Тому звертається до мешканців громади з проханням - на прилеглих до присадибних ділянок територіях обрізати гілля дерев, не складувати будівельні та інші матеріали, які заважають проїзду спецтранспорту (пожежного, аварійного, "швидкої допомоги", вивезення ТПВ і тп.) та призводять до їх пошкодження.

Ми маємо розуміти, що хвилинна затримка  доїзду швидкої допомоги на виклик може коштувати комусь життя, невчасний приїзд пожежників несе загрозу як майну так і життю людей, які опинились у вогняній пастці. Тому будемо свідомими і  забезпечимо на вулицях проживання безперешкодний проїзд спеціалізованому транспорту.

Також нагадуємо, що за невиконання Правил передбачене адміністративне покарання.