Вітаємо з професійним святом

Дата: 14.09.2023 11:52

Привітання з днем танкових військ (зображений танк)В Україні День танкіста традиційно відзначали у другу неділю вересня. Відтепер згідно Указу президента України від 09.09.2023 року №574/2023 замість Дня танкістів українці відзначатимуть День танкових військ.

Тож ми вітаємо військових з професійним святом.

Танкові війська завжди вважались міцним броньованим кулаком українського війська. Окупанти на собі відчули потужну вогневу міць, точність пострілів і жертовну самовідданість танкових екіпажів.

Ми пишаємося вашою ратною звитягою, патріотизмом і професіоналізмом, які є неоціненним вкладом в оборону нашої країни.

Схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які ціною власного життя захищали незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Доземний їм уклін та вічна пам’ять!

Бажаємо вам титанічної сили, непохитної стійкості та міцного, як броня, здоров'я, мирного неба вам та вашим родинам, а також успіхів у благородній справі служіння українському народові.

Слава українським танкістам! Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет