Вітання з Днем села Скаливатка

Дата: 17.09.2023 06:00

вітання з днем села СкаливаткаВже майже пів століття радує красою та затишком своїх мешканців село Скаливатка, і сьогодні вони відзначають День села.

Протягом всього часу його існування мешканці щоденною працею, з любов'ю і турботою створювали його неповторний колорит. Воно пережило і голод, війни, і репресії, але відродилось і продовжує жити наповненим турботами життям. Тут живуть щирі, доброзичливі та гостинні люди, які розділяють з односельчанами радість і смуток і завжди підтримують один одного.

Ми щиро вітаємо скаливатчан зі святом. Бажаємо всім мешканцям та їх родинам миру, Божого благословення та заступництва, процвітання і стабільності.

Нехай під мирним небом серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою Ватутінський міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет