Вітання з Днем працівників лісу

Дата: 17.09.2023 07:00

вітання з днем працівників лісуЛіс - це легені всієї планети. Його раціональне і розумне використання дарує усім нам тепло і затишок. Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету.

Не варто забувати, що турбота та збереження цього природного національного скарбу – це наш спільний обов’язок, а не тільки працівників лісового господарства. Чисте довкілля – це наша спільна відповідальність.

Дякуємо усім працівникам галузі та ветеранам лісової служби за сумлінну та невтомну працю, за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток громади.

Від усієї душі бажаємо вам та вашим родинам міцного здоровʼя, Божого благословення, добробуту і стабільності, оптимізму. Вагомих здобутків у професійній діяльності, успіхів у реалізації задумів та натхнення від природи.

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет