У нашій громаді ще одна гірка втрата

Дата: 20.09.2023 16:39

Фото без опису▪️  Завтра,21 вересня,  наша громада проводжатиме в останню путь померлого від отриманих поранень військовослужбовця Збройних Сил України Попова Олексія Володимировича.

▪️  Маршрут траурної процесії буде пролягати від моргу з міста Звенигородка,  через Багачівку, поворот на Ватутіне,  районом Аварійний, вулицею л-та Кривошеї, через залізничний переїзд від якого об 11.30 формуємо живий коридор.

▪️  Шикуємось обабіч дороги по вулиці Звенигородська, проспектом Незалежності, вулицею Миру до будинку №7а, де жив покійний, а потім з 12.20 у зворотному напрямку до площі Соборності, де о 12:30 відбудеться церемонія прощання, та шляхом слідування до кладовища №3, де Героя буде  поховано на Алеї Слави.