Щодо перейменування міста

Дата: 21.09.2023 11:08

Раніше висвітлювалась інформація про те, що Черкаським окружним адміністративним судом 25.05.2023 ухвалено рішення, що дії Ватутінської міської ради при прийнятті рішення "Про порушення клопотання щодо перейменування міста Ватутіне Черкаської області" відповідають нормам діючого законодавства та законодавчо встановленій процедурі.

19.09.2023 Постановою колегії суддів Шостого апеляційного адміністративного суду (м. Київ) апеляційну скаргу на рішення Черкаського окружного адміністративного суду від 25.05.2023 залишено без задоволення та постановлено, що Ватутінська міська рада приймаючи рішення "Про порушення клопотання щодо перейменування міста Ватутіне Черкаської області" діяла на законній підставі.

🔻 Доводи скаржника визнано необґрунтованими.