27 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський День вихователя і всіх дошкільних працівників

Дата: 27.09.2023 10:04

Фото без описуВід щирого серця вітаємо з професійним святом всіх вихователів і працівників дошкілля.

Ваша праця, мабуть, є найвідповідальнішою, адже ви працюєте з маленькими дітьми, і щоденно даруєте їм часточку своєї душі, допомагаєте пізнавати світ, розвиваєте необхідні для подальшого навчання та життя навички.

Завдяки вашому педагогічному таланту та доброті, дитячий садок для малюків – це друга домівка, де завжди затишно, весело та цікаво.

Дякуємо вам за все, ви справжні Освітяни з великої літери. Бажаємо вам міцного здоров’я, мудрості, натхнення та позитиву в роботі. Нехай малеча надихає вас на креативні знахідки та творчі ідеї, а все задумане – здійсниться.

Родинного вам тепла, пошани від людей і миру на нашій рідній землі.

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет