Відбулися змагання з військово-прикладного багатоборства серед допризовної молоді з нагоди Дня захисників та захисниць України
Напередодні Дня захисників та захисниць України, з метою популяризації фізичної культури і масового спорту в громаді, підвищення рівня спортивної майстерності, пропаганди здорового способу життя, піднесення рівня патріотичного виховання на спортивному комплексі (стадіон"Шахтар") та в стрілецькому тирі, відбулися змагання з військово-прикладного багатоборства серед допризовної молоді.
Захід було організовано відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Ватутінської міської ради спільно з міською громадською організацією Товариства сприяння оборонні України та відділом освіти.
Участь в змаганнях взяли по дві команди Ватутінських ліцеїв №1 і №2.
Учасників спортивно-масового заходу привітала начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Валентина Дроздова та побажала допризовній молоді незламної волі, бадьорості духу, богатирського здоров’я, високих досягнень і перемог.
Основну програму заходу склали спортивні змагання між командами з таких видів:
✔️ стрільба з пневматичної гвинтівки (перемогу здобув учень ліцею №1 – Царинник Євген);
✔️ підтягування на перекладині (перемогу розділили учні ліцею №1 – Фалько Владислав та Фалько Ігор);
✔️ метання гранати (кращий результат показав учень ліцею №1 - Фалько Владислав);
✔️ біг на відстань 100 м (золоту медаль отримав учень ліцею №2 – Прудиус Ілля).
За загальними підсумками змагань І місце виборола команда ліцею №1 "Патріот", ІІ місце здобула команда ліцею №2 "Шалені пальчики", ІІІ місце – посіла команда ліцею №1 "Відважні", ІV місце – команда ліцею №2 "Легіон".
Завершилися змагання нагородженням учасників заходу іменними грамотами і медалями та командними грамотами і призами від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ватутінської міської ради.