1 жовтня – День працівників освіти

Дата: 01.10.2023 08:35

Фото без описуШановні освітяни та ветерани освітньої галузі!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем працівників освіти!

Щиро дякуємо за нелегку але благородну працю, невтомний творчий пошук і креативність, прагнення виховати освічених особистостей і справжніх патріотів України.

Попри складнощі та виклики часу ви робите усе можливе для організації якісного та безпечного освітнього процесу, щоденно демонструєте відданість обраній справі, професіоналізм та готовність завжди навчати та навчатися.

Ви стійко тримаєте освітній фронт і продовжуєте вкладати у своїх вихованців не тільки знання, а й свою душу, любов та турботу.

Бажаємо вам, дорогі освітяни, гарного настрою, міцного здоров’я, мирного неба, достатку, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності.

Нехай ваші серця зігрівають теплі слова вдячності, а вічний корабель знань несе вас мирною течією Добра, Мудрості і Справедливості!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, колектив Ватутінської міської ради та виконавчого комітету