Позитивний досвід співпраці влади з громадськістю

Дата: 03.10.2023 14:25

Фото без описуЗ червня  поточного року наша громада стала учасницею моніторингового проекту, який протягом чотирьох місяців проводився громадською організацією  "Черкаський правозахисний центр".

Для цього були обрані напрямки: "Освіта", "Охорона здоров'я", "Право на інформацію", "Безпека" та "Гідний рівень життя".

За цей час моніторинговою групою у тісній співпраці з представниками структурних підрозділів була проведена велика робота. І її результатом є звіт, який минулого тижня представив голова громадської організації  "Черкаський правозахисний центр" Тарас Щербатюк.

Фото без описуФото без опису

У звіті не лише оцінюється робота міської влади за обраними  напрямками, а й даються пропозиції щодо її поліпшення.

Звіт буде детально опрацьований всіма структурами, щоб внести корективи у свою діяльність та покращити якість роботи, що ведеться у громаді.

Ми щиро дякуємо правозахисному центру за кропітку роботу за професійні і конкретні поради та сподіваємось на подальшу співпрацю.