Про штрафні санкції в межах законодавства про застосування реєстраторів розрахункових операцій

Дата: 04.10.2023 09:46
Кількість переглядів: 73

Фото без описуРозмір штрафних санкцій у межах Закону України № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» – зменшений. 

Нагадуємо, з 1 жовтня 2023 року відновлено застосування штрафних санкцій за порушення порядку використання реєстраторів розрахункових операцій. 

Розміри штрафів, які застосовуватимуться до ФОПів, що є платниками єдиного податку та не зареєстровані платниками ПДВ, які здійснюють діяльність з продажу товарів (крім підакцизних товарів, технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів, виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів) або надають послуги:

- вчинене вперше порушення становитиме 25% вартості проданих з порушенням товарів (робіт, послуг);

- за кожне наступне вчинене порушення – 50% вартості проданих з порушенням товарів (робіт, послуг).

Закон №3219 звільнив від відповідальності суб’єктів господарювання, які порушили вимоги Закону України №265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» у період із 1 січня 2022 року до 1 жовтня 2023 року. Однак – крім відповідальності за порушення порядку здійснення розрахункових операцій при продажу:

- підакцизних товарів;

- здійснення діяльності з купівлі/продажу іноземної валюти;

- діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень