Заключено меморандум ро співпрацю

Дата: 04.10.2023 19:08

Фото без описуНещодавно було заключено меморандум про взаємодію та співпрацю між виконавчим комітетом Ватутінської міської ради та Громадською організацією "Екологічний рух Черкащини".

Предметом меморандуму є співпраця в галузі екологічної освіти, популяризації екологічної свідомості та природоохоронного руху, посилення інтеграції екологічної складової в усі сфери суспільного життя громади, розширення впливу громадськості на формування та реалізацію місцевої екологічної політики, формування екологічної свідомості шляхом пропаганди здорового способу життя, підвищення рівня екологічної освіти молоді.

Під час зустрічі були обговорені важливі для громади питання, а також сторони домовились співпрацювати в рамках спільних інтересів для реалізації державної, регіональної та місцевої екологічної політики.