12 жовтня - Всесвітній День економіста та День економіста в Україні
Вперше слово "економіка" з’явилося в 4 столітті до н.е. — грецький термін означає "мистецтво ведення домашнього господарства". З 16 століття зародились перші економічні школи, а у 20 столітті англійський економіст визначив предмет економічної науки та назвав її проблемою вибору між цілями та засобами, проблемою оптимального розподілу ресурсів для задоволення цілей.
В сучасному світі роль економістів дуже важлива — точні розрахунки, планування, прогнозування, контроль розвитку господарської сфери, аналіз фінансової ситуації на підприємствах вимагають від високих професійних знань, навичок, а також певних особистісних якостей.
Бажаємо всім працівникам галузі економіки міцного здоров’я, особистого щастя, стабільності, достатку, натхнення й успіхів, нових професійних звершень та незламного ентузіазму.
З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет