Вітаємо зі святом, юрківчани!

Дата: 14.10.2023 06:00

Фото без описуУ кожного українця є своє місце сили. Місце, яке знайоме і дороге з дитинства, яке до себе притягує завжди, не дивлячись на те, куди завела доля. Це рідне місто чи село, де людина народилась, виросла, відчула свої перші почуття, пізнавала світ і його мудрість.

Для юрківчан – це рідна Юрківка, яка сьогодні відзначає свій день народження.

Це свято всіх, хто пише історію своєї малої Батьківщини щоденною, наполегливою працею, хто дарує йому щиру любов і турботу, хто створює неповторний колорит, зберігає історію та закладає майбутнє.

Щиро дякуємо юрківчанам, представникам різних поколінь, які працювали та працюють на благо села і громади. Від щирого серця зичимо всім козацького здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба, щедрої долі і злагоди в кожній родині.

Бажаємо щоб Юрківці дзвеніла українська пісня, гули новосілля, весілля, родини і радості й щастя було тут багато. Щоб кожному з вас посміхалася доля, Господь дарував наснагу і сили, щоб ви проживали у дружньому колі, і працею славили свої родини.

З повагою міський голова Олександр Заборовець, Ватутінська міська рада, виконавчий комітет