Головне протягом тижня

Дата: 13.10.2023 16:09

Фото без описуДіяльність комунальних підприємств

від сьогодні комунальне підприємство теплових мереж розпочинає заповнення водою системи теплопостачання міста, тому при виникненні недоліків у внутрішньобудинкових системах опалення звертатись за телефонами: 6-10-73 та 6-40-41.

КПТМ готове до нового опалювального сезону, але критична ситуація з проплатами, тому просимо боржників погасити наявні борги.

працівниками ВУЖКГ:

️ проведено капітальний ремонт асфальтобетонного покриття прибудинкової території за адресою вул. Ювілейна, 29

️ частково відремонтовано м’яку покрівлю на будинках № 27, 4б по вул. Ювілейна

️ замінено 30 ламп вуличного освітлення по місту

️ замінено частину труби водовідведення в підвалі буд. №21 по вул. Ювілейна, крани на стояку системи водопостачання в підвальному приміщені буд. № 6 по вул. Франка, частину труби та ввідний кран системи водопостачання буд.№1 проспекту Незалежності

️ проводиться прибирання об’єктів благоустрою загального користування, прибудинкових територій, парку, скверів, тротуарів, газонів та автобусних зупинок

✅ КВП "Водоканал"

️ проведено ревізію обладнання на водозаборі "Гримучий – 2"

️ проведено ревізію насосних агрегатів на каналізаційних насосних станціях "Пляж", "Лікарня", головній КНС

️ виконані 48 заявок мешканців міста по пробивці та прочищенні каналізаційних мереж по місту

️ В старостинських округах громади проводиться збір овочів для потреб військових та міської лікарні, проводяться заходи з благоустрою

️ Освіта

️ в закладах дошкільної освіти громади проведені заходи в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?"

Спорт

️ команда легкоатлетів дитячо – юнацької спортивної школи взяла участь у Всеукраїнському легкоатлетичному турнірі пам'яті М.Шевченка, який відбувся в місті Городище. За підсумками турніру наші легкоатлети здобули 13 призових місць

️ учасники танцювальної студії "D.P.S. Family" на фестивалі "Holiday Fest", який відбувся в Умані, вибороли гран-прі, 4 першості та Кубок ЗСУ

Сфера соціального захисту