19 жовтня – Всеукраїнський День відповідальності людини

Дата: 19.10.2023 09:30

Фото без описуЗгідно з Постановою Верховної Ради № 5286 від 16 липня 2021 року в Україні відзначається Всеукраїнський День відповідальності людини.

Це державне свято, яке, починаючи з 2021 року, відзначатиметься щороку 19 жовтня у день народження Богдана Гаврилишина, автора «Декларації відповідальності людини».

Працюючи на світовому рівні, як член Наглядової ради Міжнародної академії мистецтва та науки, ще на початку 2010-х Богдан Гаврилишин дійшов висновку, що світ не є здоровий і що для того, щоб змінити ситуацію, потрібно брати на себе відповідальність на всіх рівнях. У 2014 році пан Богдан створив Декларацію відповідальності людини, яка складається з 15 пунктів, зокрема вони стосуються чесності, законослухняності, бережливого ставлення до довкілля та поважного ставлення до людей.

Давайте разом з Вами простежемо усі важливі етапи на шляху до відповідальності людини, натискаючи ТУТ

Надихаймо один одного на відповідальні дії і підтримувати вогонь позитивних змін через власні маленькі та великі кроки!

Памятаймо, що кожен день – це день відповідальних дій! І хай 19 жовтня стане тим днем у році, коли ви похвалите себе за кожен прояв своєї особистої відповідальності.