Робота для ВПО: ти потрібен

Дата: 20.10.2023 13:56

Фото без описуВ рамках проведення інформаційної компанії "Робота для ВПО: ти потрібен" 19 жовтня 2023 року у Ватутінському відділі Звенигородської філії Черкаського ОЦЗ  відбулося засідання круглого столу.

🔹В заході взяли участь соціальні партнери та спеціалісти сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Ватутінської міської ради. Тема круглого столу - надання послуг внутрішньо переміщеним особам за участю роботодавців, міжнародних та громадських організацій, що об`єднають ВПО та захищають їх інтереси.

🔹В ході зустрічі учасники отримали інформацію щодо діючих активних програм служби зайнятості, з питань компенсації роботодавцям витрат на оплату праці, отримання ваучера на навчання та отримання мікрогранту на відкриття або розвиток бізнесу. Погодили шляхи подальшої співпраці.