Спростовано звинувачення

Дата: 26.10.2023 19:36
Кількість переглядів: 89

Фото без описуСьогодні на черговій 46-й сесії міської ради депутати заслухали інформацію про роботу робочої групи з питань здійснення перевірки факту проведення поточного та капітального ремонту доріг громади.

Робоча група була утворена на підставі протокольного доручення пленарного засідання 45-ї сесії міської ради  відповідно до звернення громадянки Раїси Шейко щодо перевірки об'ємів виконаних робіт по проведенню поточних ремонтів доріг і тротуарів громади та цільового використання коштів громади.

Фото без опису

До складу робочої групи увійшли голови постійних комісій міської ради, працівники виконавчого комітету міської ради. На засідання робочої групи  були запрошені виконавець робіт та відповідальна особа за здійснення технічного нагляду, а також заявниця Раїса Шейко, яка відмовилась взяти участь в засіданні.

Фото без опису

В ході проведення засідання робочою групою були детально опрацьовані матеріали надані виконавцем робіт, в тому числі фото та відео докази, зроблені через картографічний веб-сервіс Карти Google. Після чого відбулося виїзне обстеження відремонтованих доріг, які зазначені у звернені. За результатами обстеження зауважень не виникло. Мешканці вулиць висловлювали свою вдячність.

Враховуючи результати проведеної перевірки членами робочої групи було прийнято рішення, що звинувачення викладені у звернені Раїси Шейко не відповідають дійсності. Ремонт проведений згідно дефектних актів та поданих документів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень