Вшанували пам’ять воїнів - визволителів України

Дата: 27.10.2023 13:17
Кількість переглядів: 21

Кожного року 28 жовтня в Україні вшановують тих, хто визволяв Україну від фашистських загарбників та схиляються перед відвагою і жертовністю тих, хто відстояв нашу священну землю у Другій світовій війні. 

Саме на території України відбулися ключові битви найкривавішої війни ХХ століття, які стали фундаментом визволення Європи від фашизму. Наша країна зазнала найбільших жертв і руйнувань.

В переддень 79 – річниці пам’ятної дати в громаді відбувся мітинг та церемонія покладання квітів до братської могили на Монументі Слави, де покояться останки воїнів, що полягли смертю хоробрих при звільненні Звенигородщини від нацистів.

В заходах взяли участь керівники громади, депутати, представники підприємств, установ, організацій, структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, громадськість.

До присутніх на заході звернувся міський голова Олександр Заборовець, який зазначив, що ми в неоплатному боргу перед всіма, хто визволяв Україну від нацистів, хто наближав перемогу, хто кував її на фронтах і в тилу, а також перед воїнами сучасності, які дають гідну відсіч путінським загарбникам і звільняють Україну від рашистської нечисті. Незламний дух, відвага і мужність захисників рідної землі ніколи не згаснуть в людській пам’яті. "І скільки б не пройшло десятиліть, ми завжди будемо звертатися то тих історичних подій, що знаменують перемогу життя над смертю, розуму над безумством, гуманності над варварством" – зазначив міський голова.

З короткою промовою перед присутніми виступив директор міського історичного музею Віталій Богославський, який ознайомив з історичними відомостями про події тих років та про визволителів, які принесли в Україну мир звільнивши її від фашистського рабства.

Всі присутні на заході вшанували пам'ять визволителів української землі хвилиною мовчання та поклали квіти до братської могили.

До пам'ятних заходів долучились і жителі сіл громади, де на чолі із старостами старостинських округів поклали квіти до монументальних споруд, пов'язаних з роками Другої світової.

Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від загарбників в роки Другої світової, а також вірних синів України, які сьогодні ціною власного життя захищають територіальну цілісність нашої держави та боронять її від московітів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень