Вітання військовим ЗСУ з професійним святом

Дата: 03.11.2023 08:30

Фото без описуСьогодні, 3 листопада, одразу два роди військ Збройних Сил України відзначають професійне свято - День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ.

Важко переоцінити внесок кожного з них у нашу спільну Перемогу, наше спільне майбутнє.

Інженерні війська здійснюють інженерну розвідку та розмінування, знешкоджують боєприпаси, займаються обладнанням рубежів та бойових позицій. Професіонали своєї справи, які часто ризикують власним життям заради добробуту кожного з нас.

Ракетні війська та артилерія - це основа міцності нашої армії. Військові цього підрозділу є надійним муром, який захищає нас від ворожої навали.

Шановні військові, без вашої роботи неможлива ні вдала оборона, ні вдалий наступ. Вашою майстерністю захоплюються всі!

Щира подяка та низький уклін кожному, хто сьогодні служить народу України та наближає Перемогу, та всім, хто вміє робити це найкраще. І тим, хто понад усе прагне звільнити українську землю від агресора.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я та бойового духу, життєвих гараздів і мирного сьогодення у ваших родинах. Нехай кулі вас оминають, а поруч завжди буде Янгол – охоронець та надійне плече бойового побратима.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет