5 листопада - День працівників соціальної сфери

Дата: 05.11.2023 09:06

Фото без описуСьогодні свято тих, хто опанував мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми, вміння виявляти милосердя, створювати добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Професіоналізм та чуйність працівників соціальної сфери завжди відчувають ті, хто найбільше потребує соціального захисту. Але війна внесла свої корективи, і на їх плечі лягла додаткова відповідальність – турбота про українських воїнів - захисників та їх родини, людей, які вимушено покинули свої домівки.

Ми пишаємося тим, що попри усі виклики сьогодення соціальні працівники продовжують професійно служити обраній справі. Низький вам уклін за відданість цій непростій роботі. І нехай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка.

Миру, добра, міцного здоров’я вам та вашим родинам, гарного настрою, оптимізму, задоволення від роботи, професійних гараздів, удачі та успіхів у всіх починаннях.

Все буде Україна!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет