До 10-річчя Революції Гідності

Дата: 20.11.2023 15:38
Кількість переглядів: 62

Фото без описуЩороку 21 листопада відзначається одне зі знакових офіційних свят у новітній історії України – День Гідності та Свободи.

Воно встановлене згідно з указом президента України від 13 листопада 2014 року №872/2014 з метою утвердження в  Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності   громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Цього року Україна відзначає 10-у річницю Революції Гідності та 19-у річницю Помаранчевої революції. З огляду на те, що належне відзначення Дня Гідності та Свободи в умовах повномасштабного вторгнення рф є особливо важливим, Міністерство культури та інформаційної політики України проводить інформаційну кампанію, розроблену Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні –Музеєм Революції Гідності.

Головні тези:

«Гідність і Свобода – зброя Перемоги»,

«Українські герої – гідні та вільні»,

«Гідність і Свобода – руйнують імперії»,

«Гідність і Свобода – об'єднують країни та згуртовують громадян»,

«Гідність і Свобода – перемагають завойовників і диктаторів»,

«Гідність і Свобода – рушії поступу та добробуту України»,

«Гідність і Свобода – найважливіші інвестиції в майбутнє України».

Гасло - "ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ ТА ЖАГОЮ СВОБОДИ".

Інформаційні матеріали


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень