21 листопада - День десантно - штурмових військ ЗСУ

Дата: 21.11.2023 09:18

Фото без описуСьогодні своє професійне свято відзначають військовослужбовці десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Ці хлопці завжди перші, вони знаходяться там, де найважче, де потрібна їх відвага, стійкість та професійна підготовка.

Своє професійне свято десантники відзначають у день введення в храм Пресвятої Богородиці, тож нехай вона буде їх небесним оберегом.

Щиро вітаємо мужніх чоловіків зі святом і бажаємо щоб ніколи не згасали полум’яні серця, збувалися мрії, а успішна служба приносила тільки задоволення.

Будьте здоровими, щасливими і обов’язково коханими. Нехай кулі оминають, а поруч завжди буде Янгол – охоронець та надійне плече бойового побратима.

Слава українським воїнам! Слава Україні!🇺🇦

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет