Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Дата: 29.11.2023 15:19

Фото без описуЗа ініціативою першої леді Олени Зеленської створено Всеукраїнську програму  ментального здоров’я «Ти як?». Мета проекту  - зробити піклування про ментальне здоров’я щоденною звичкою для українців. Служба зайнятості долучилась до даного проекту.

Що таке ментальне здоров’я, як підтримувати його, які техніки самодопомоги можна використати і куди звертатись в разі потреби – на ці та інші питання можна знайти відповіді на тренінгах та вебінарах,  які запроваджені у Ватутінському відділі Звенигородської філії ЧОЦЗ.

Турбота про ментальне здоров’я включає ефективне управління стресом. Ми не можемо вплинути на появу стресової реакції та негативних думок, але ми можемо контролювати їх, щоб ефективно адаптуватись.

28 листопада 2023 року учасники онлайн вебінару отримали поради, які допоможуть «триматися» і продуктивно жити в умовах війни, дбати про своє ментальне здоровя та допомагати своїм рідним.