Проти насилля та жорстокості діємо разом

Дата: 04.12.2023 11:03

Фото без описуВ рамках Акції "16 днів проти насильства" відбулося засідання круглого столу ,,Проти насилля та жорстокості діємо разом".

У роботі круглого столу взяли участь представники відділу у справах сім‘ї, молоді та спорту, служби у справах дітей, центру соціальних служб відділу освіти, Ватутінського центру професійного розвитку педагогічних працівників, Ватутінського відділу центру зайнятості та Звенигородського районного  відділу поліції. На зустрічі обговорили проблеми, як побороти насильство, як уникнути конфліктів в сім‘ї, а також дискутували, чи варто зберігати сім‘ю, в якій панує насильство.

Під час роботи в групах учасники круглого столу склали абетку "Можу жити без насильства, бо знаю свої права" та пам'ятку "Як уникнути конфліктів у сім'ї" в якій зазначили правила поведінки в конфліктних ситуаціях і що забороняється робити під час конфлікту, які будуть корисними під час подальшого використання в роботі з постраждалими та кривдниками.