Сьогодні відбулось два важливих засідання

Дата: 06.12.2023 14:22

Фото без описуПотреба вирішення нагальних питань викликала необхідність проведення позачергових засідань виконавчого комітету та ради.

Засідання відбулись сьогодні, 6 грудня,  під головуванням міського голови Олександра Заборовця.

Фото без описуФото без опису

Розглядались питання змін до Програми надання шефської допомоги, фінансування заходів, спрямованих на підвищення рівня бойової готовності військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки та інших заходів територіальної оборони на 2023-2025 роки, а також до бюджету громади  поточного року.

Інформуємо про те, що для виділення коштів на ЗСУ, потрібно пройти певну процедуру. Кошти з бюджету виділяються ТІЛЬКИ за офіційним зверненням командирів військових частин, після погодження з районною та обласною військовими адміністраціями. Зазначаємо, що на адресу міської ради надійшло всього три звернення про допомогу військовим, які оперативно були розглянуті на позачерговій сесії.

Прийняті рішення будуть розміщені на сайті міської ради у відповідних рубриках.