Гідно проведемо захисника в останню путь

Дата: 06.12.2023 16:27

Фото без описуЗ метою гідного вшанування нашого земляка, який боронив країну від окупантів, Валентина Михайловича Калини, просимо  всіх небайдужих долучитись до формування живого коридору та церемонії прощання із захисником.

▪️Траурна церемонія виїздить із Звенигородки 7 грудня об 11.00 та буде слідувати через Багачівку, район Аварійного, вулицею лейтенанта Кривошеї, через залізничний переїзд, вулицею Звенигородська, вулицею Захисників України до Церкви Успіння Пресвятої Богородиці, де об 11.30 відбудеться панахида.

Після її завершення (орієнтовно 12.20), піша хода буде рухатись від церкви, далі вулицями Першобудівників та Звенигородська, проспектом Незалежності до площі Соборності, де орієнтовно о 12.40 пройде церемонія прощання.

▪️Далі продовжуємо живий коридор маршрутом руху траурної процесії проспектом Незалежності, вулицею Звенигородська до міського кладовища №3, де Героя буде поховано на Алеї Слави.