7 грудня – День місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2023 18:19

Фото без опису🔹🔸 Вітаю з прийдешнім святом всіх працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування.

🔹🔸 Наше з вами головне завдання - працювати на благо територіальної громади та відстоювати її інтереси. Це робота відповідальна, це щоденні виклики, це прийняття складних, іноді дуже непростих рішень. Особливо зараз, в умовах війни, коли перед нами постійно постають нові завдання і виклики.

🔹🔸 Дякую кожному за  сумлінне виконання професійних обов’язків, за небайдужість і креативність, за щире бажання зробити життя у громаді кращим, за те, що кожен докладає зусиль, щоб  працювати як єдиний злагоджений механізм – на результат.

🔹🔸 Бажаю всім професійних досягнень і успіхів, міцного здоров'я, вдячності від людей, родинного тепла і сімейної злагоди, мирного неба, стійкості і віри в нашу Перемогу.

З повагою міський голова Олександр Заборовець