Громада провела в Небесне воїнство загиблого на війні земляка

Дата: 16.12.2023 16:08
Кількість переглядів: 60

▪️Сьогодні Ватутінська громада провела в останню життєву дорогу Воїна, справжнього патріота, Героя, який віддав життя за  Батьківщину і Український народ - юрківчанина В’ячеслава Анатолійовича Васильєва.

▪️ Траурний кортеж зустрічали живим коридором з квітами, стоячи на колінах, з приспущеними Державними Прапорами.

▪️ На церемонії прощання, яка відбулась на Алеї Слави,  щирі співчуття родині та близьким загиблого висловив міський голова Олександр Заборовець, який запевнив, що пам’ять про полеглого на війні Героя назавжди залишиться у літописі нашої громади і у серцях всіх хто його знав і любив.

▪️Поховання відбулося на кладовищі села Юрківка, де востаннє В'ячеславу віддали всі військові почесті. За військовою традицією родині Героя передали Державний Прапор України, яким була накрита домовина.

▪️ На честь загиблого небо гучно пронизав трикратний стрілецький салют.

▪️ В'ячеслав Анатолійович Васильєв народився 24 червня 1976 року в селі Юрківка. В рідному селі закінчив школу, потім навчався у Ватутінському професійно – технічному училищі №2. Удосконалювати свої професійні вміння продовжив у Київському коледжі будівництва, архітектури та дизайну.

▪️ Відслужив в армії. Після демобілізації працював в гірничо – рятувальному загоні м.Ватутіне, а потім на будівництві. Останні роки жив та працював у м. Києві.

▪️ В'ячеслав був закоханий в спорт, займався фітнесом, східними єдиноборствами. Захоплювався музикою, гарно співав, грав на гітарі. А ще одним захопленням, яке передалося йому від родини, було читання – мав свою бібліотеку.

▪️ 14 вересня 2022 року В'ячеслав Анатолійович був призваний на військову службу по мобілізації.

▪️ Воював мужньо, був вірний військовій присязі та Українському народові і гідно виконував свій військовий обов’язок. За бойові заслуги нагороджений нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ "Золотий Хрест".

▪️ Старший солдат 3-го розвідувального відділення, 1-го розвідувального взводу розвідувальної роти В'ячеслав Анатолійович Васильєв свій останній бій прийняв біля населеного пункту Синьківка Куп'янського району Харківської області. Він загинув 9 грудня внаслідок тяжкого поранення.

▪️ Схиляємо голови перед світлою пам’яттю нашого Героя. Нехай Господь прийме його у свої обійми та укріпить родину, яка понесла тяжку втрату.