Про чергове засідання комісії ТЕБ та НС

Дата: 06.02.2024 17:10

Фото без описуКомісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своїх засіданнях розглядає важливі питання життєдіяльності громади, направлені на недопущення ситуацій, що можуть нести загрозу як людям так і майну.

На сьогоднішньому засіданні, яке провів заступник міського голови Юрій Кубявка, говорили про усунення у закладах освіти недоліків, виявлених працівниками ДСНС при перевірці стану дотримання пожежної безпеки, проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед мешканців приватних домогосподарств щодо безпеки в побуті та про стан організації перевірки у громаді укриттів на їх відповідність встановленим вимогам.

По кожному питанню були напрацьовані конкретні доручення, які будуть направлені відповідним структурам для організації виконання.