Дата: 15.03.2024 15:45

Фото без описуЗвенигородщина вшановує своїх Героїв: державні нагороди та відзнаки воїнам і загиблим на фронті.

У палких серцях місцевих мешканців Звенигородщини, день за днем підтримується відчуття гордості та невимовної вдячності перед воїнами, які без страху та коливань стоять на захисті нашої країни.

Сьогодні ми згадуємо і вшановуємо тих, хто не зміг повернутися додому, але своїми вчинками став символом мужності і самовідданості. У рамках цієї безперервної вдячності та визнання мужності, були вручені державні нагороди і відзнаки родинам загиблих військовослужбовців та самим військовослужбовцям, які в даний час несуть важкий хрест боротьби на фронті.

На церемонії вручення нагород були присутні начальник Звенигородської районної військової адміністрації Юрій Піковський та виконуючий обов'язки начальника Звенигородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Микола Тренін, які особисто вручили родинам загиблих воїнів високі державні нагороди заслужено присвоєні нашим землякам посмертно.

«Кожен з цих Героїв віддав найбільше – своє життя – заради майбутнього своїх близьких та України. Їхня мужність та самовідданість зробили їх справжнім прикладом для нас усіх. Ці нагороди – це лише скромний символ нашої вдячності та поваги перед їхнім великим внеском у захист нашої країни», - підкреслив Юрій Піковський.

Серед воїнів, які були посмертно нагороджені орденом «За мужність» ІІІ ступеня, зазначені такі імена:

- солдат Дрибас Валерій Вікторович з села Бродецьке;

- сержант Тьопенко Віктор Миколайович з села Заліське;

- молодший сержант Майборода Сергій Васильович з села Мошурів;

- солдат Лисогор Валентин Вікторович з села Юрківка;

- молодший сержант Височин Володимир Анатолійович з села Мар’янівка;

- солдат Рибаков Олексій Костянтинович з села Романівка;

- солдат Чупрін Денис Васильович з села Козацьке;

- солдат Троцький Сергій Васильович з села Жаб’янка;

Нагрудним знаком «Комбатанський хрест» посмертно нагородили старшого солдата Васильєва Вячеслава Анатолійовича з м.Ватутіне.

У той же час не менш важливо вшанувати тих, хто дотримується своїх обов'язків на фронті і продовжує боротьбу.

Медаллю «За поранення» під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений Бацвін Віктор Дмитрович.

Відзнакою Президента України, медаллю «За оборону України» за винятковий внесок у захист суверенітету і територіальної цілісності країни відзначений Дівщепольський Віталій Костянтинович.

Медаллю «За військову службу Україні» нагороджений головний сержант Дудар Володимир Віталійович.

Орденом «За мужність» третього ступеня нагородили сержанта Албаєва Єгора Григоровича.

Ці люди – символ нашої сили, гордості і незламності. Їхня пам'ять і мужність залишаться невмирущими, а їхні вчинки завжди будуть нагадувати нам про ціну свободи і незалежності.