УВАГА! 10-12 квітня 2024 року у Черкаській області переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека

Дата: 09.04.2024 15:57

Фото без описуВ атмосфері над Черкащиною продовжує панувати баричний максимум, утримуючи в регіоні сонячну, суху та по-літньому теплу погоду.

Середньодобова температура 14-16°, що на 5-8° перевищує клімат та більше відповідає значенням середині травня.  Максимальна температура вдень 23-24º.

За прогнозом синоптиків, у найближчі дні на Черкащині без змін: сонячно, сухо та дуже тепло. Температура вночі 8-13º, вдень 21-36º.

Черкаський гідрометцентр нагадує, у зв’язку аномально теплою  та сухою погодою показник пожежної небезпеки швидко зростає і  в окремих районах області вже досягнув надзвичайного 5 класу. За таких умов надто високий ризик виникнення пожеж. Тож потрібно не забувати, про дотримання правил пожежної безпеки.

Причини загорянь лісових масивів можуть бути самі найрізноманітніші. До 90 % лісових пожеж виникають від недотримання правил пожежної безпеки при поводженні з вогнем в місцях праці та відпочинку.

‼️ Якщо ж ви помітили загорання – одразу телефонуйте за номером Служби порятунку «101».