Вітання міського голови з Великоднем

Дата: 05.05.2024 00:02

Фото без описуШановна Ватутінська громадо, дорогі віряни!

Щиросердно вітаю зі світлим святом Христового Воскресіння!

Це воістину величний день торжества життя і любові, який зміцнює нас духовно, наповнює серця світлом, добром, радістю, чистотою помислів і Вірою.

Нині ми маємо можливість святкувати Великдень завдяки справжнім патріотам, захисникам і захисницям, які боронять Україну на передовій зі зброєю в руках.

Доземно вклоняюсь кожному і кожній за міць і мужність.

Дякую також всім, хто знаходиться на волонтерському фронті, хто на своїх робочих місцях працює заради миру в Україні.

Вічна пам‘ять тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у Вічність.

Ми, обов’язково переможемо. Як Христос переміг смерть, зло та пітьму, так і Україна, прийнявши чашу страждань, здолає московську орду і здобуде Перемогу.

Тож нехай Пасхальне Свято стане початком нового і кращого життя. Зичу, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення супроводжував усіх нас, додав сили, енергії, наснаги для добрих і корисних справ та процвітання нашій рідній Україні.

Будьте бережені Господом на многая і благая літа.

Христос Воскрес! Воістину воскрес!

З погою міський голова Олександр Заборовець