Спортивні здобутки юних легкоатлетів нашої громади

Дата: 06.05.2024 16:12

02 травня 2024 у місті Черкаси відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області серед дитячо-юнацький спортивних шкіл та обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву на призи "Кращий тренер Черкащини" серед юнаків та дівчат 2007-2008, 2009-2010 р.н. та молодших. Команда легкоатлетів Ватутінської ДЮСШ брала участь в цих змаганнях.

Маємо такі результати:

🥇 І місце здобули Дерев'янко Олександр (біг 1500м) та Маковоз Марія (біг 100м з/б)

🥈  ІІ місце посіли Рубан Юлія (біг 100м, 200м) та Музика Поліна (біг 100м з/б, потрійний стрибок)

🥉 ІІІ місце: Поліщук Ярослав (потрійний стрибок), Мартиненко Денис (біг 100м, стрибок у довжину), Остапюк Надія (штовхання ядра 3кг), Маковоз Марія (потрійний стрибок, штовхання ядра 3кг), Музика Поліна (біг 300м з/б), Яцун Софія (біг 100м з/б), Вініцький Валерій (біг 200м).

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Покращили особисті результати та виконали юнацькі розряди - Кравченко Аліна, Шоповал Марія, Бутенко Марія, Тішакова Надія, Мироненко Вікторія, Дмитренко Ірина. Ватутінська  команда посіла V місце.

💐 Вітаємо юних легкоатлетів та бажаємо й надалі не зупинятися на досягнутому.